Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Wyszonowice - Oferty wynajmu nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane

Brzeg(Wyszonowice + 24 km)

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane w miejscowości Brzeg przy ul. Armii Krajowej, na 2 piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47,14 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie wolne od 01.06.2026r. Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47.14 m , położone na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Brzeg

Brzeg(Wyszonowice + 24 km)

54 150 zł3 610 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Oferta wynajmu hali handlowo-usługowo-produkcyjnej o powierzchni użytkowej ok. 3610m2. Nieruchomość obejmujące działki gruntu (prawo własności) łącznego obszaru 1,5185 ha zabudowane halą.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł59,60 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w centrum Grodkowa. Mieszkanie o powierzchni 59,6 m2, składa się z salonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrzewana Brzeg

Brzeg(Wyszonowice + 24 km)

46 500 zł2 305 m² 20,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu hali produkcyjno-magazynowej położonej w Lewinie Brzeskim, nie zalanej - posadowiona na wysokim fundamencie, o wysokości około 1m powyżej poziom gruntu. Hala wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Kuklice(Wyszonowice + 25 km)

45 zł/m²69,48 m² 3 127 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty Jakub Kruszyński Tel.   Do wynajęcia lokal biurowy znajdujący się w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2023 roku. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przeworno

Przeworno(Wyszonowice + 12 km)

4 500 zł3 620 m² 1,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu placu utwardzonego o pow. 3620 m2, położonego w miejscowości Przeworno przy zlikwidowanej linii.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 zł/m²600 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 600 m , położony na pierwszym piętrze budynku. To miejsce daje ogromne możliwości aranżacyjne i sprawdzi się w wielu.

Szczegóły ogłoszenia

1 584 zł52,80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Kolejowa 7/2, niemcza Powierzchnia użytkowa: 52,80 m2 Liczba pokoi: 2 Cena: 30 zł/m2 koszty dodatkowe najmu lokalu: - woda + ścieki ok. 40 zł na osobę miesięcznie - ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Gacka

Ziębice(Wyszonowice + 22 km)

27,60 zł/m²250 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 259 m , położony w samym centrum Ziębic, w miejscu o wysokim natężeniu ruchu pieszego. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem

Wyszonowice,dolnośląskie

2 700 zł100 m² 27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Marta Anysz Tel. -wolne od zaraz- w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. Polecam duże.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

wynajem Wyszonowice

Włącz powiadomienia